درباره مدرسه محتوا

مدرسه محتوا در ابتدا فقط قرار بود آموزش های تخصصی تولید محتوا ارائه بده و این مسیر در ابتدا برای ما خیلی شفاف و واقعی بود، تا اینکه من و همسرم با کوچینگ و روانشناسی آشنا شدیم…

همین مسئله باعث شد تا به مخاطبین بیشتر نزدیک بشیم و بیشتر بتونیم صحبت کنیم. وقتی در پیج اینستاگرام مدرسه محتوا ما یک نظر سنجی میذاشتیم که بزرگترین مشکل شما برای تولید محتوا چیه ؟

معمولا پاسخ ها این بود که

  • نمیدونم چی تولید کنم !
  • نمیدونم از کجا شروع کنم !
  • نمیدونم اصلا جواب میده !
  • هیچ بازخوردی نمیگیرم چرا !

این دست از پاسخ ها باعث میشد ما در پیج مدرسه محتوا به صورت تخصصی روی جلسات کوچینگ و منتورینگ کار کنیم و هر روز بیشتر و بیشتر به درون آدمها نزدیک بشیم.

و نتیجه بسیار شگفت انگیز بود…

مشکل آدم ها اصلا تولید محتوا نبود، مشکل اصلا پول یا تجهیزات نبود، مشکل اصلا مهارت تولید نبود، مشکل نرم افزار تدوین نبود، مشکل با گوشی کار کنم یا کامپیوتر نبود، مشکل سامسونگ یا آیفون نبود….

مشکل، نداشتن رسالت و عدم آگاهی نسبت به معنای واقعی زندگی و معنویت ( شکرگزاری واقعی ) بود.

هر موضوع کوچینگ ( حتی بیزینس ) بعد از سه جلسه به کوچینگ زندگی Life Coaching تبدیل میشود.

خب با توجه به مسئله بالا و تجربه ای که به دست آورده بودیم و واقعیتی که خودمان در جلسات به چشم دیدیم، مدرسه محتوا دیگر نمیتوانست یک مدرسه اختصاصی برای آموزش تولید محتوا یا کسب و کار باشد، چون رسالت ما در مدرسه محتوا، ایجاد یادگیری واقعی و اثر بخش و صد البته تاثیر گذار در کسب و کار شخص بود که این امر یا خواسته ما بدون ایجاد تغییر نگرش در مخاطبین اصلا امکان پذیر نبود، چون هدف فقط فروش محصولات و کسب درآمد نبود.

این فرزند کوچیک و ساکت ما ( مدرسه محتوا ) دیگه به حرف زدن افتاده بود و اولین کلمه ای که گفت یا بهتر بگم به ما نشان داد، معنای زندگی بود.

مدرسه محتوا دیگه برای ما یک فروشگاه آنلاین نبود، برای ما یک مسیر بزرگ بود، یک رسالت یا چراغ راه بود که نمیذاشت در دنیای چرک و زرد ( تقلبی ) رسانه های اجتماعی و در زرق و برق موفقیت های مادی گم بشیم.

مدرسه محتوا به من و همسرم یاد داد که سلامتی روان و جشم، داشتن رابطه سالم، نداشتن ترس از آینده، سفر کردن و زندگی در طبیعت با کمترین امکانات یعنی زندگی واقعی….مدرسه محتوا به ما یاد داد ارزشمند ترین دارایی ما دانش و آگاهی های ماست.

مدرسه محتوا به ما این انگیزه رو داد که در جهان هستی موثر و تاثیر گذار باشیم تا مصرف کننده و ما یادگرفتیم درست و به اندازه مصرف کنیم و چند برابر مصرفمان در دنیا سودمندی داشته باشیم.

آینده مدرسه محتوا

در واقعیت ما خودمان از آینده مدرسه محتوا تصویر بسیار دقیق و شفافی نداریم ولی به این موضوع ایمان داریم که اثربخشی و تاثیرگذاری ما در این دنیا تاثیرهای بزرگ و مهمی در زندگی ما و معنای زندگی ما خواهد داشت…امیدواریم بتوانیم در مدرسه محتوا هر آنچه میتواند در زندگی شما مخاطبین اثر مثبت داشته باشد را با زبانی ساده و بدون تشریفات اضافی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

خدمات مدرسه محتوا

  • آموزش تولید محتوا 
  • ساخت تیزر تبلیغاتی
  • مشاوره برندینگ و بازاریابی
  • برگزاری جلسات کوچینگ و منتورینگ
  • ساخت محصول آموزشی ویژه مدرسین
  • ایده پردازی و سناریو نویسی برای برند ها
تعداد مخاطبین مدرسه محتوا
1000
تعداد جلسات کوچینگ موفق
0
تعداد دانشجوهای دوره ۴۰ قدم
0
اسکرول به بالا